PER MÅNSSON. Olja på duk.

PER MÅNSSON. Olja på duk.
542022. PER MÅNSSON. Olja på duk.

"Stilleben med tomtar och svampar", signerad och daterad -37.
50x66 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x66 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 229