WILHELM WARMUTH. Brons och marmor, signerad warmuth, 1900 talets början.

54189. WILHELM WARMUTH. Brons och marmor, signerad warmuth, 1900 talets början.

Höjd 17 cm.
föreställande ung dam med cymbaler.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 083