MATS ARONSSON. "Himmel och jord". Olja på duk, signerad, daterad aug 99 a tergo.

541845. MATS ARONSSON. "Himmel och jord". Olja på duk, signerad, daterad aug 99 a tergo.

Östrabo biskopsgård i Växjö.

89 x 116 cm.

Smärre fläckar.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Östrabo biskopsgård i Växjö.

89 x 116 cm.

Smärre fläckar.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 1 513