TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets första hälft.

54134. TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets första hälft.

Fot i gjutjärn, 3 grenad med bladmönster. senare skiva i plyfa.Diameter 39, höjd 68 cm.

Skivan med betydande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivan med betydande skador.

Antal besök: 1 291