Golvlampa 1940-50-tal.

Golvlampa 1940-50-tal.
54113. Golvlampa 1940-50-tal.

Mässingfot/rektangulär skärm. längd 55 cm, höjd 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
54113. Golvlampa 1940-50-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 902