SALONGSBORD, björk, Art deco, 1900-talets första kvartal.

540980. SALONGSBORD, björk, Art deco, 1900-talets första kvartal.

Bord av björk med överliggande glasskiva, diameter 94, höjd 63 cm.

Repor, bordsskiva med märken samt fanérslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 314