ARKIVSKÅP, plåt, industridesign, E.A. Rosengren, Göteborg, 1900-talets första hälft.

540973. ARKIVSKÅP, plåt, industridesign, E.A. Rosengren, Göteborg, 1900-talets första hälft.

Modell med 4 st lådor, beslag i mässing. Beslag Höjd 133,5 cm, bredd 38,2 cm, djup 71 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 248