STOLAR samt PELARBORD, 1 stol senbarock (1700-tal) 1 stol senbarockstil (1900-tal.

540970. STOLAR samt PELARBORD, 1 stol senbarock (1700-tal) 1 stol senbarockstil (1900-tal.

Pelarbord, 1800-tal.

Slitage, märken, repor, färgbortfall, renoverade, kompletterad. Senare bemålning. Bordsskiva med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelarbord, 1800-tal.

Antal besök: 581