SKÅP, 1900-talets andra hälft.

540965. SKÅP, 1900-talets andra hälft.

Längd 129 cm, djup 40 cm, höjd 129 cm.
Med luckor och lådor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med luckor och lådor.

Bruksslitage.

Antal besök: 714