Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, mässing, Falkenbergs Belysning, 1950/60-tal.
540935. GOLVLAMPA, mässing, Falkenbergs Belysning, 1950/60-tal.
Höjd ca 150 cm.
Fot med bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 150 cm.
Fot med bucklor.
Auktionshuset Kolonn
328