LUIGI KASIMIR. etsning, St. Michael on the Danube, signerad.

540569. LUIGI KASIMIR. etsning, St. Michael on the Danube, signerad.

bildmått, 24 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 24 x 23 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 876