RUDI CHERNY. Brosch, harlekin, med turkoser och pärla, guld 18K, vikt 10,70 gram.

540476. RUDI CHERNY. Brosch, harlekin, med turkoser och pärla, guld 18K, vikt 10,70 gram.

Stämplad "Cherny".
Höjd 5,7 gram.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad "Cherny".
Höjd 5,7 gram.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 599