Ring i 18K gulguld med 3 st briljantslipade diamanter på 0,12 ct och 3 st rubiner.
Märkt med kattfot, 18K, HS, S10
Diamantfärg: Wesselton vit
Klarhet: VS, mycket små inneslutningar
Ringstorlek 17,5/55
Totalvikt 2,15 gram.
Bruksskick.
Diamantfärg: Wesselton vit
Ringstorlek 17,5/55
Totalvikt 2,15 gram.
Bruksskick.