TAKLYKTA, tenn, 1920-tal.

TAKLYKTA, tenn, 1920-tal.
540232. TAKLYKTA, tenn, 1920-tal.

Höjd ca 23,5 cm.

Slitage. Troligen saknas delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23,5 cm.

Antal besök: 502