SKULPTUR, Sfinx, porslin, efter Charles Vos, troligen Koninklijke Sphinx, Nederländerna, 1900-tal.

540214. SKULPTUR, Sfinx, porslin, efter Charles Vos, troligen Koninklijke Sphinx, Nederländerna, 1900-tal.

Längd 62, bredd 22,5, höjd 38 cm.

Slitage, skador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador och sprickor.

Antal besök: 1 476