RESÅRMADRASS, Hästens, 2000-tal.

540202. RESÅRMADRASS, Hästens, 2000-tal.

95 x 200 cm.

Bruksslitage, liten skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 200 cm.

Bruksslitage, liten skada.

Antal besök: 360