OMEGA Constellation, quartz, 18K guld med diamanter, ca 1990-tal.
540173. OMEGA Constellation, quartz, 18K guld med diamanter, ca 1990-tal.
Damur, 23 mm, safirglas, original armband i svart skinn samt originalspänne. 34 st briljantslipade diamanter, tot 0,34 ct, Top Wesselton VVS.
Originalask samt certificat medföljer.
Ur med obetydlig bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.