OMEGA Constellation, quartz, 18K guld med diamanter, ca 1990-tal.

540173. OMEGA Constellation, quartz, 18K guld med diamanter, ca 1990-tal.

Damur, 23 mm, safirglas, original armband i svart skinn samt originalspänne. 34 st briljantslipade diamanter, tot 0,34 ct, Top Wesselton VVS.
Originalask samt certificat medföljer.

Ur med obetydlig bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 775