SOFFA 2 sits. Ikea, 2000-tal.

SOFFA 2 sits. Ikea, 2000-tal.
54015. SOFFA 2 sits. Ikea, 2000-tal.

Svart konstläder, Längd 175, bredd 85, höjd 65 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 1 411