VAS, patinerad metall, Art Deco, Stjärnmetall, 1930-tal.

540049. VAS, patinerad metall, Art Deco, Stjärnmetall, 1930-tal.

Klotformad modell med hänklar i form av lejonhuvuden. Höjd 14,5 cm, diameter 13,5 cm exkl. hänklar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 556