STRINGBORD, teak, 1950/60-tal.

539932. STRINGBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 59,5, bredd 34,5, höjd 49,5 cm.

Bruksslitage, märken samt fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 206