SERVISDELAR, 23 delar, flintgods, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

539887. SERVISDELAR, 23 delar, flintgods, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

9 tekoppar, 11 tefat, 12 assietter, gräddkanna, sockerskål.

Bruksslitage. Lock med nagg. Ett tefat med nagg. En kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 324