RADIOGRAMMOFON, valnöt, AGA BALTIC RADIO AB, typ 753 G, 1920/30-tal.

539809. RADIOGRAMMOFON, valnöt, AGA BALTIC RADIO AB, typ 753 G, 1920/30-tal.

Längd 43, bredd 33, höjd 86 cm.

Slitage, lacken krakelerad, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 601