MATSALSKÅP, ek, nyrenässans, 18/1900-tal.

539797. MATSALSKÅP, ek, nyrenässans, 18/1900-tal.

Längd 157, bredd 69, höjd ca 225 cm.

Bruksslitage, hyllplan saknas, bitar ur skivkanterna lösa, faner skador, delar saknas, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531