SPEGEL, med konsolbord, gustaviansk stil, 1900-tal.

53979. SPEGEL, med konsolbord, gustaviansk stil, 1900-tal.

Spegelns mått 117 x 53, bordets höjd 61 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 861