SOFFA, BORD samt två STOLAR, trä, skuren dekor i form av lejon, 18/1900-tal.

539789. SOFFA, BORD samt två STOLAR, trä, skuren dekor i form av lejon, 18/1900-tal.

Soffan, längd 111, bredd 54, höjd 93, sitt höjd 43 cm.
Bord, längd 80, bredd 51, höjd 69 cm.
Stolarna sitt höjd.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarna sitt höjd.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 205