SLAGBORD med låda, 1700/1800-tal.

539738. SLAGBORD med låda, 1700/1800-tal.

Höjd 76, bredd 110, längd 36, 102 och längst 168 cm.

Slitage, omfattande maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 869