Fot i metall och majolika med bland annat blomsterdekor.
Frostad kupa.
Höjd inklusive kupa 50 cm.
Bruksslitage, kupa med nagg.
Frostad kupa.
Höjd inklusive kupa 50 cm.
Bruksslitage, kupa med nagg.