BORDSFOTOGENLAMPA, 1890-tal.

53971. BORDSFOTOGENLAMPA, 1890-tal.

Fot i metall och majolika med bland annat blomsterdekor.
Frostad kupa.
Höjd inklusive kupa 50 cm.

Bruksslitage, kupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frostad kupa.
Höjd inklusive kupa 50 cm.

Bruksslitage, kupa med nagg.

Antal besök: 1 704