Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BÅTMODELL, olika träslag, 1900-talets första hälft.
539692. BÅTMODELL, olika träslag, 1900-talets första hälft.
Längd 98 cm.
Hårt åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 98 cm.
Hårt åldersslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
420