FRIMÄRKSSAMLING, hela världen, bl.a Disney frimärken, 1900-tal.

539641. FRIMÄRKSSAMLING, hela världen, bl.a Disney frimärken, 1900-tal.

Disney frimärken från Turkiet, flertalet ställen i Västindien, Mongoliet, flertalet ställen i Västafrika, m.m.
4 st pärmar med frimärken.

Mestadels ostämplade, stämplade.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st pärmar med frimärken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 822