DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft.

539613. DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft.

Höjd 12 cm respektive 15 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm respektive 15 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 636