HERRBETJÄNT på hjultrissor, bröderna Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft.

539528. HERRBETJÄNT på hjultrissor, bröderna Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft.

Herrbetjänt i organebetsat lövträ, märkt FR Made in Italy,
Höjd 105 cm, längd 35 cm, bredd 32 cm.

Bruksslitage, märken, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 390