KRUKOR (3) samt LJUSSTAKE, jul, 1900-tal.

539485. KRUKOR (3) samt LJUSSTAKE, jul, 1900-tal.

3 krukor med tomtar, höjd 11 cm, diameter vid mynningen ca 11 cm.
Ljusstake, tomte med ren, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 452