Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 3 st. Wallendorf och Nao, 1900-tal.
539450. FIGURINER, 3 st. Wallendorf och Nao, 1900-tal.
Höjd 9-18 cm.
Obetydligt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 9-18 cm.
Obetydligt ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
298