YTTERFODER, med tomtar, terracotta, Tyskland, 1900-talets första hälft.

539447. YTTERFODER, med tomtar, terracotta, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Ytterfoder i form av granris uppburen av tomtar, längd 21 cm, höjd 17,5 cm.

Bruksslitage. Ett ben lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ett ben lagat.

Antal besök: 371