KAFFEKANNA PÅ STÄLL, Gusums Bruk, 1900-talets början.

539319. KAFFEKANNA PÅ STÄLL, Gusums Bruk, 1900-talets början.

Koppar. Höjd 21 cm, längd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 705