STARKVINSGLAS, 6+5 st, 1900-tal.

53929. STARKVINSGLAS, 6+5 st, 1900-tal.

Grönblå och lila glasmassa. Höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 789