VÄGGUR och APPLIQUER, så kallad "guldpendyl", 3 delar, 1900-tal.

539285. VÄGGUR och APPLIQUER, så kallad "guldpendyl", 3 delar, 1900-tal.

Väggur, längd 55,5 cm. Appliquer, längd 34,7 cm.

Bruksslitage, dekordel på urets nedre del saknas samt smärre nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 381