VAS, jugend, Karl Svensson för Höganäs, 1900-talets början.

539245. VAS, jugend, Karl Svensson för Höganäs, 1900-talets början.

Dekor i relief med gäss i landskap.
Höjd 25,5 cm.

Tillverkningsdefekter vid mynning, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Antal besök: 1 122