IVAR JOHANSON. "Postgatan, Kivik". Olja på duk. Signerad Ivar Johanson.

53920. IVAR JOHANSON. "Postgatan, Kivik". Olja på duk. Signerad Ivar Johanson.

49 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 39 cm.

Antal besök: 1 257