BÄNK, Ljus björk, "153 A" Alvar Aalto Artek.

539102. BÄNK, Ljus björk, "153 A" Alvar Aalto Artek.

Längd 112 cm, bredd 40 cm, höjd 44 cm.

Bruksslitage, ställvis grovt. märken, repor, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 907