SPEGEL, guldförgylld, 1800 tal.

53905. SPEGEL, guldförgylld, 1800 tal.

74x42 cm.

Sprickor/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

74x42 cm.

Sprickor/slitage.

Antal besök: 752