PARTI KÖKSREDSKAP m.m, ca. 15 delar, 1800-/1900-tal.

539012. PARTI KÖKSREDSKAP m.m, ca. 15 delar, 1800-/1900-tal.

Aladåbformar, 2 st, trämått 2 l, 2 st, kötthackor, 3 st, rivjärn, formar m.m.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 493