ARMBANDSUR, dam, 18/14k guld, Tissot, 1998.

538992. ARMBANDSUR, dam, 18/14k guld, Tissot, 1998.

Armband i 18 karat guld
Boetten i 14 k guld
Urets diameter 24 mm
Längd inklusive armband 19,5 cm
total vikt ca 19,4 gram.

Bruksslitage samt smärre repor. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband i 18 karat guld
Boetten i 14 k guld
Urets diameter 24 mm
total vikt ca 19,4 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 754