SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal.

538974. SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor med drakar. Höjd ca. 9,5 cm.

Bruksslitage. Obetydliga nagg. Hårstråspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 392