MATTA, Rölakan, signerad GG Gitt Gänssjö-Carlsson, 200x140 cm.
538942. MATTA, Rölakan, signerad GG Gitt Gänssjö-Carlsson, 200x140 cm.
Brun bottenfärg.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brun bottenfärg.
Bruksslitage.
310