Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STOLAR, 4 st, Skaraborgs Möbelfabrik Tibro, 1900-talets andra hälft.
538932. STOLAR, 4 st, Skaraborgs Möbelfabrik Tibro, 1900-talets andra hälft.
Grön tygklädsel.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Grön tygklädsel.
Bruksslitage.
868