RAM, ca 1900. Dekor med akantusblad och pärlkant.

53892. RAM, ca 1900. Dekor med akantusblad och pärlkant.

Förgylld och bronserad.
Yttermått 51 x 65 cm.
Innermått 37,5 x 50,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld och bronserad.
Yttermått 51 x 65 cm.
Innermått 37,5 x 50,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 450