RADIOAPPARATER, 2 st. Philips, 1920-tal samt TRATT till GRAMMOFON, 18/1900-tal.

538905. RADIOAPPARATER, 2 st. Philips, 1920-tal samt TRATT till GRAMMOFON, 18/1900-tal.

Höjd 46,5 cm, tratten plåt, diameter 54, längd 62 cm.

Bruksslitage, repor, märken, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 407