LG LUNDBERG. Komposition, färglitografi, singerad och numrerad 14/38.

538734. LG LUNDBERG. Komposition, färglitografi, singerad och numrerad 14/38.

Bladstorlek ca 55,5 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 55,5 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 473