BRODERI, 2 st. Japan, 1900-tal.

538643. BRODERI, 2 st. Japan, 1900-tal.

Dekor av fåglar.
106 x 32 cm.

Smärre slitage samt några trådar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av fåglar.
106 x 32 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 581